Zabezpečení malých objektů

asf90set-e_z1Bezdrátový, dotykový GSM alarm secuFi s displejem určený k ochraně majetku a osob. Hodí se jak pro byty, chaty, garáže, kanceláře, malé obchody apod. Velmi snadné ovládání a instalace bez nutnosti nastavování přes SMS. Alarm komunikuje v českém jazyce.
Výhodou bezdrátového alarmu secuFi je jeho snadná instalace bez nutnosti vrtání nebo tahání kabelů. Díky velkému a podsvícenému displeji s klávesnicí lze snadno ovládat a nastavovat celý systém, nemusíte tedy jednotku nastavovat přes SMS příkazy.V případě aktivace alarmu přijde uživateli SMS zpráva i telefonní hovor. Nastavit lze až 6 telefonních čísel. Další výhodou je možnost spravovat a zadávat příkazy alarmu secuFi přes android aplikaci. Pokud tedy zapomenete aktivovat alarm při odchodu, můžete ho dodatečně přes aplikaci aktivovat.Hlavní jednotka obsahuje interní mikrofon, díky kterému máte možnost slyšet, co se při aktivaci alarmu ve sledovaném objektu děje a také možnost mluvit zpět díky integrovanému reproduktoru. Jednotka dokáže pracovat bez připojení k elektrické síti více jak 7 hodin díky vestavěnému akumulátoru.GSM alarm umožňuje nastavení dvou zón pro připárované senzory a čidla. Zóna vnitřní pro spárovaná čidla a senzory uvnitř objektu. Druhá zóna je vnější, pro senzory např. mimo objekt (okolo baráku). Samotný alarm pak lze aktivovat celkově, tedy obě zóny jsou aktivní, nebo částěčně, že čidla uvnitř objektu jsou deaktivována a čidla vnější jsou aktivní. K jednotce lze připojit až 94 bezdrátových senzorů v různých zónách a 4 drátové senzory.V alarmu můžete navíc nastavit i další zóny:

1) Zóna s okamžitým vyhlášením poplachu
2) Zóna s pozdrženým poplachem (až 99 vteřin)
3) Zóna s non-stop režimem hlídání (24hod)
4) Zóna „bypass“ – čidla jsou aktivní, ale nehlásí poplach (jednorázově), následná aktivace alarmu opět čidla přepne to ostrého režimu. Použití např. pro servis.

Nastavit lze také typy poplachů:

1) SOS nouzový signál
2) Poplach vyvolaný požárem
3) Poplach vyvolaný plynovým detektorem
4) Poplach dveřní alarm
5) Poplach pohybové čidlo
6) Okenní čidlo
7) Balkónové čidlo
8) Světelná závora

Produkty systému secuFi lze mezi sebou kombinovat. Jedná se tedy o skvělé domací řešení za rozumnou cenu.

Hlavní jednotka obsahuje i svorkovnici s několika výstupy. Přes dvě relé P1 a P2 můžete například vzdáleně přes telefon ovládat spotřebiče nebo světla v maximálních hodnotách AC 250V/3A a DC 30V/3A. Díky této možnosti vzdáleného ovládání můžete při delším pobytu mimo sledovaný objekt odradit případné zloděje.

Jednotka komunikuje v českém jazyce.

Balení obsahuje:

  • 1x GSM dotykový komunikátor vč. držáku
  • 2x Dálkové ovládání
  • 1x Siréna
  • 1x Pohybové čidlo
  • 1x Dveřní senzor
  • 1x Síťový adaptér a příslušenství
  • 4x Baterie pro PIR senzor
  • 1x Baterie pro dveřní senzor