19.7.2024

Zabezpečení

Zabezpečení objektů

Investice do zabezpečení objektů jako jsou kanceláře, ordinace, sklady ale i sklepy nebo například chaty a jiné rekreační objekty se rozhodně vyplatí a to nejen z důvodu zabezpečení svého majetku.

Co přináší moderní zabezpečovací systém?

Správně zvolený a odborně nastavený a nainstalovaný elektronický zabezpečovací systém snižuje či úplně ruší možnost, že přijdete o svůj majetek. To samozřejmě není jedinou výhodou kvalitního a moderního systému.
Profesionální zabezpečení Vám umožní mnoho dalších věcí, například můžete jediným stiskem tlačítka přivolat pomoc v nouzi, vybrané detektory hlídají objekt non-stop. Senzory dokáží včas odhalit vznik požáru, nebo například únik plynu či zvýšenou hladinu vody.
Nejmodernější systémy pro zabezpečení objektu vás například upozorní, že jste zapomněli zavřít okna. Systémy s vámi mohou komunikovat prostřednictvím mobilního telefonu. Také je možné jej napojit na speciální tísňovou linku. Další nespornou výhodou je možnost vytvoření chytré sítě, díky které budete moct ovládat další elektrospotřebiče napojené v síti (vrata, osvětlení, topení, zavlažování…) a to i na dálku.

Výhody moderního zabezpečení objektu?

  • Možnost sledování aktuálního stavu střežení jednotlivých částí objektů pomocí mobilu, tabletu nebo notebooku
  • Sledování odkudkoliv a kdykoliv pomocí jednoduchého webového rozhraní
  • Přivolejte si pomoc na dálku pouhým stisknutím tlačítka
  • Bezpečnostní systém dokáže ohlídat otevřená okna, vznik požáru, zvýšenou hladinu vodu nebo únik plynu
  • Chytré detektory hlídají objekty 24 hodin 7 dní v týdnu bez pauzy
  • Součástí systému může být také moderní kamerový, docházkový či přístupový systém