19.7.2024

Kamerové systémy

Kamerové bezpečnostní systémy jsou velmi oblíbeným doplňkem elektronického zabezpečovacího systému. Rozšiřují totiž jeho možnosti o identifikaci pachatele a o pořízení následných důkazů o trestné činnosti.

Ve veřejně přístupných objektech a v exteriéru mají navíc kamerové bezpečnostní systémy preventivní odstrašující funkci na případné zloděje. Většina z těchto zlodějů se nechce nechat natočit při svém počínání a vyberou si raději jinou oběť, kde jim takové riziko nehrozí.

Účinnost kamerového systému je dána zejména vhodným výběrem těch správných komponent a jejich vhodnou instalací tak, aby následné záběry měli vypovídající hodnotu pro identifikaci pachatele a mohly být použity jako důkaz.

Z tohoto důvodu jsme pro vás připravily několik postupů a rad jak si správně vybrat kamerový systém a na co si dát pozor. Doporučujeme si tyto články projít dříve, než investujete zbytečně do nevhodné konfigurace kamerového systému své peníze.

Jeden z předních výrobců kamer na světě

Mezi produkty značky HIKVISION patří hybridní DVR, NVR, samostatné DVR, IP kamery, analogové kamery Speed Dome kamery. Tyto výrobky jsou určené do všech oblastí bezpečnostního monitorování. Vyznačují se především kvalitou na vysoké úrovni.

1. Centrální. Spolupracující. Inteligentní.

2. Inovativní způsoby zabezpečení

3. Kamerový systém možné doplnit alarmy

Ochráníme to, co je pro vás důležité

Nové kamery rozšiřují možnosti zabezpečení. Díky propojení s aplikací MyJABLOTRON máte svůj domov plně pod kontrolou bez nutnosti neustále sledovat telefon. Systém automaticky vytváří minutový záznam o každé události z alarmu JABLOTRON 100+ a poskytuje tak okamžitý přehled.

Dokonalé propojení s alarmem

1. Alarm zaznamená poplach

Kamery jsou součástí zabezpečovacího systému JABLOTRON 100+ a automaticky reagují na jeho stav, ať už jde o poplach, zajištění nebo odjištění objektu.

2. Odesílá záznam do MyJABLOTRON

Uživatel z každé události obdrží minutový záznam, který je dostupný v aplikaci MyJABLOTRON. Může tak situaci okamžitě ověřit.

3. Bezpečnostní centrum zasáhne

Celý systém lze připojit na Bezpečnostní centrum, jehož operátoři se o vše postarají. V případě poplachu kontaktují majitele a vyšlou zásahovou jednotku.

Základní funkce kamer

Videosekvence

Automatický záznam 30 s před poplachem a 30 s po poplachu.

Záznam 3 a 7 dní

Vícedenní záznam s přehledem poplachů zpětně za 3 nebo 7 dní.

Livestream

Živé video z kamery, které lze spustit kdykoliv a ověřit tak situaci.